درباره ما

درباره ی شرکت فن آوران کیان

ما یک شرکت چند منظوره با تجربه 35 سال فعالیت موفقیت آمیز در صنعت ایران میباشیم .شرکتهای تامین تابلو و فن اوران کیان دردوفیلد جداگانه به شرح ذیل فعالیت میکنند.

شرکت تامین تابلو یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده تابلو برق در ایران میباشد. که نماینده دوشرکت Siemens المان و ABB ایتالیا و دارای همکاری مشترک با تعدادی از شرکت های اروپایی در زمینه تجهیزات تابلو برق میباشد.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر از وب سایت این شرکت به آدرس www.tamintablo.com بازدید بفرمایید.

شرکت فن آوران کیان یک گروه مهندسی فعال در زمینه تامین و مشاوره ماشین الات و خطوط فلز کاری و لوله و خطوط تولید میباشد.

شرکت فن آوران کیان بعنوان یکی از بزرگترین مجموعه های مهندسی و تامین در ایران از سال 1999 میلادی نماینده انحصاری یورومک ایتالیا سازنده ماشین الات سی ان سی پانچ و خم و... میباشد.و تاکنون بیش 200 عدد دستگاه پانچ سی ان سی در ایران و کشورهای همسایه فروش داشته است. همچنین شرکت فن آوران کیان تامین کننده ماشین الات پرس برک و قیچی سی ان سی و ان سی و پلاسما و برش لیزر دو بعدی و سه بعدی و ربات جوش لیزر و همچنین دستگاه تزریق فوم اتو ماتیک میباشد.

همچنین شرکت فن آوران کیان ،نماینده فروش و سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های یورومک ایتالیا در کشورهای همسایه از جمله عراق ، افغانستان ، پاکستان و .... میباشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتراز وب سایت شرکت فن آوران کیان به آدرس www.fanavarankian.com بازدید بفرمایید.

زمینه های فعالیت

مشاوره براي احداث

واحد مهندسی فروش این شرکت آمادگی بازدید از خطوط تولید آن شرکت محترم را جهت ارایه توضیحات فنی بیشتر در خصوص تهیه هرگونه ماشین آلات مورد نظر را دارد.لذا خواهشمند است در صورت نیاز اعلام فرموده تا به خدمت اعزام گردند.

پرسنل فنی مجرب و آموزش دیده ما، پشتیبانی و خدمات دستگاه های فوق را تامین مینماید که خود امری بسیار حیاتی برای مشتریان محترم و خریداران این دستگاه ها میباشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالا بروید